SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины     Войти в личный кабинет | заказать сайт  
Смарт, Студія дизайну-реклами
Смарт, Студія дизайну-реклами
Адрес: Украина, Ровно, пр. Мира, 11
Телефон: 0362 22-11***
Связаться с нами
Найти
О компании

Успіх Вашого бізнесу - наша головна мета.
Досягніть своїх цілей разом з нами!

Реклама сьогодні стала невід"ємною частиною нашого життя. В умовах ринкової економіки саме вона дозволяє Вам успішно вирішити проблеми збуту та вдало боротись з конкуренцією. Правильно організована рекламна кампанія - один з основних засобів створення іміджу фірми та стимулювання продажів.

Студія «СМАРТ» пропонує Вам широкий спектр послуг в сфері дизайну та реклами: розробка корпоративного стилю, виготовлення зовнішньої реклами та поліграфічної продукції. За 7 років існування на ринку ми здобули репутацію стабільного та надійного ділового партнера як у місті Рівне, так і за його межами. 

Великий досвід роботи, потужна технічна база, професійні працівники, вдалий менеджмент та індивідуальний підхід до кожного клієнта - складові успішної роботи  студії дизайну-реклами «СМАРТ».

Весь процес від розробки дизайну і до готової реалізації проекту проводиться на технічній базі студії. Це дозволяє сконцентрувати наші зусилля на якісному та оперативному наданні рекламних послуг для своїх клієнтів, що робить постійну співпрацю приємною і ефективною.